Herkese Merhabalar... Ben ALTANIL :)

ALTANIL

Yönetici
Yönetici
Öncelikle Herkese merhabalar demek istiyorum.

Kendimi tanıtmak gerekirse ( bence gerekir, çünkü bu bölüm bunun için kuruldu :) ) İsmim Altan kullanmadığım bir ismim daha var oda Anıl ( Hayatım boyunca sadece öğretmenlerim kullandı bu ismimi) yani Altan Anıl bu sebeptendir ki kullanıcı adım ALTANIL ( çok havalı bir kullanıcı adım olsun ister miydim? Olabilirdi belki fakat zamanında havalı bir kullanıcı adım vardı o da By GitArtisT :cool: 2000-2010 arası forumlarla arası iyi olanların kimisi tanıyabilir :) . Neyse gereksiz bilgileri geçmeliyim diye düşünüyorum.

Bu forumu kurdum çünkü okuyanların etkileşim halinde olabilmelerini sağlamayı çok istiyorum. Bir nebze amatör sosyal ağ misali. Okumanın insan için çok büyük bir silah olduğuna inanıyorum ve bu silahı keskinleştirmenin yolu da Kitap okumaktan geçtiğine inanıyorum. Bir kitabı okuduğumuzda hayal gücümüzü ve beynimizi kuvvetlendiririz aynı zamanda da çok zevk alırız. Fakat birde okuduğun kitabı başkasının okumasıyla birlikte onun üzerine sohbetler etmek inanın paha biçilemez bir zevk :p bende bu sebepledir ki bu siteyi kurdum ( Çok daha profesyonel siteler var aralarında tutunmam epey bir zor gözüküyor :oops: )

Okumayı seviyor olmam ve Karşıyaka'lı olmak en belirgin özelliklerimdir.

DipNot: Şuan bu konuyu açıp size bu yazıyı yazarken uzun uzun düşündüm :unsure: Başka bir özelliğim var mı bilemedim :unsure:

Neyse bana gelen güncellemeler ile yeni özellikler yüklenirse buraya eklemeye çalışırım... :cool:

Herkese Hoş Sohbetler İyi Forumlar